גוטה PC – חנות ומעבדת מחשבים בגליל המערבי

הרכבה והתקנה של מחשבים חדשים ומשומשים לפי כל תקציב.

קל להאבד בעולם המפרטים של המחשבים. ואנחנו כאן כדי לתת לכם את ההכוונה וההסברים המדויקים ביותר כדי שבאמת תדעו מה אתם צריכים. מחשבי גיימינג, מחשבים משרדיים ואפילו תחנות עבודה עוצמתיות האמנם הם כולם מחשבים אבל לכל אחד מהם יש מסוגלות שונה הנובעת מבחירת החלקים ומאוד קל לטעות שעושים את זה לבד. אנחנו בגוטה PC מזמינים אתכם להבין ביחד איתנו בדיוק את הצרכים שלכם ולהתאים את התקציב לתוצאה הטובה ביותר.

איסוף ושילוח מוצרים בכל הגליל המערבי

מגיעים עד אליכם, למושבים ולקיבוצים ולכל המקומות הכי יפים של הגליל המערבי. אפשרות לטיפול בבית הלקוח או איסוף למעבדה. חייבים מחשב כאן ועכשיו!? שרות מחשב חלופי עד בית הלקוח או העסק בכל שעות היממה. כמו כן לתושבי הגליל בלבד "ביטוח תקלות למחשב" המקנה: מענה 24/7 והגעת טכנאי לפי צורך, החלפת חלקים (לא כולל: מעבד, כרטיס מסך, מערכות קירור מים), מחשב חלופי במידת הצורך.

בנוסף אנו מפעילים שירות תמיכה טכנית ללקוחות
בימי ראשון עד חמישי מ9:00 ועד 19:00

טריידים על ציוד משומש

יש לכם מחשב ישן? אולי אפשר להרוויח ממנו משהו. כאשר לקוח מביא מחשב ישן אנחנו קודם כל בודקים כמה הוא ישן, כמה הוא תקין. במידה והמחשב נמצא תקין ולא ישן מידי ישנם 2 אופציות. הראשונה היא מכירת המחשב ותמחור בעזרת מערכת לחישוב שווי חומרה ישנה. האופציה השניה היא למצוא למחשב הזה מישהו שצריך מחשב ולא יכול להרשות לעצמו ובעצם לתרום לו את המחשב. אנחנו מתחייבים בגוטה PC להביא את המחשב למצב עבודה הכי טוב שאנחנו יכולים וכמובן שיש כמה הנחות שאפשר לספר אליהם רק לאנשים שתורמים מחשב.מעבדת תיקונים

אנו בגוטה PC מבצעים את כל סוגי התיקונים למחשבים ניידים ונייחים. ברשותנו מלאי חלפים ענק ושירות תיקונים סופר מהיר ומקצועי. כל מחשב מגיע אלינו מקבל "מקלחת" של לחץ אוויר, סידור כבלים, בדיקה מקיפה של תקינות חומרה ואחריות של שלושה חודשים על תיקון והחלפת חלקים.

המטרה שלנו הכי להחזיר את המחשב לבעליו תוך 24 שעות – תקין ומתוקתק, נקי ומוכן לעבודה.

יש לכם שאלה?

אנחנו זמינים ימי ראשון עד חמישי משעה 9:00 עד 19:00 
[email protected]

או השאירו פרטים ונחזור אליכם

כשאתם דואגים למחשב הוא דואג לכם

© כל הזכויות שמורות לגוטה PC – חנות ומעבדת מחשבים בגליל המערבי